TOTEM EKRAN ÇÖZÜMLERİ

LED ekran sistemleri içerisinde bulunan Totem LED Ekranlar genellikle açık alanlarda reklam ve haber panosu amacı ile kullanılmak üzere oldukça ilgi görmektedir. Totem, içerisinde 7/24 çalışabilme ve yüksek parlaklığa sahip endüstriyel ekranlar bulunmaktadır. Outdoor ve indoor seçenekleri ile açık ve kapalı alanlarda reklam ve haber panosu amacı ile kullanılmak üzere oldukça ilgi görmektedir.

KİOSK EKRAN ÇÖZÜMLERİ

İnteraktif ortam hazırlayan Digital Kiosk, ortak kullanım alanlarında interaktif iletişime imkân veren bilgilendirme ve yönlendirme amacıyla kullanılan dokunmatik çözümdür.

DOKUNMATİK MASA ÇÖZÜMLERİ

Toplantı, davet ve proje sunumu için kişilerin gurup halinde çalışma yapmasına olanak sağlayan çözümlerdir.

DİJİTAL KÜRSÜ ÇÖZÜMLERİ

Dijital kürsüler sayesinde sunumlarınızı daha etkili hale dönüştürebilirsiniz.

TOPLANTI SALONU ÇÖZÜMLERİ

Click Share ile taşınabilir aygıtlarınızdaki sunumları kablosuz olarak ister yerel ağa bağlanarak ister bağlanmadan usb dongle ile anında ekranlara ya da projeksiyonlara yansıtabilirsiniz.

İNTERAKTİF EKRANLAR AKILLI TAHTA ÇÖZÜMLERİ

İnteraktif ekranlar farklı alanlarda sınırsız ihtiyacı karşılayan çok boyutlu niteliği ile günlük hayatımızda yer almaktadır.

VİDEO WALL EKRAN ÇÖZÜMLERİ

İşletmenizi temsil eden fotoğraf ve videolarınız yüksek çözünürlüklü, kaliteli elektronik ekran topluluklarından oluşan Video Wall sistemleri ile buluşsun.

SAMSUNG FLIP

Geleneksel toplantı ritüelinizi, en üst teknolojik seviyeye taşımak, artık interaktif akıllı tahtalar ile mümkün.

ART WALL ÇÖZÜMLERİ

Teknoloji ile sanatın iç içe girdiği Art Wall çözümlerimizle ekranlarınızın daha şık ve ilgi çekici olmasını sağlıyoruz.

MENU BOARD ÇÖZÜMLERİ

İlerleyen teknoloji ile artık geleneksel tarzda kalan menüler yerlerini Menu board sistemlerine bırakıyor. Menu board hem çalışanlar için hem de müşteriler için oldukça pratik ve kolay bir sistemdir.

ENDÜSTRİYEL EKRAN ÇÖZÜMLERİ

Dijital çağın üstün geldiği bu dönemde kurumlar artık hedef kitlelerine, müşterilerine ile dijital platformlar üzerinden ulaşım sağlamaktadır.

LED EKRAN ÇÖZÜMLERİ

Gün ışığında verimli çalışmaları, dış hava koşullarına dayanıklı üretilebilmeleri modüler yapıları ile istenilen boyut ve çözünürlükte tercih edilebilmeleri en önemli özellikleridir.